Працівники рідкісних професій — на вагу золота.
Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ
Цього року стартував новий проект з будівництва насосної станції підживлення ставка-охолоджувача в гідротехнічному цеху. Узгоджені необхідні документи, виділені кошти, і скоро розпочнуться підготовчі роботи, що йдуть перед вертикальним плануванням проммайданчика.
Будівництво нового об’єкту стане серйозним випробовуванням для будівельників. А так як мова ведеться про гідротехнічну споруду, яка має будуватися під захистом водозниження, то в процесі обов’язково буде задіяна команда водолазів гідротехнічного цеху.
Професія водолаза рідкісна, але необхідна, особливо на виробництві, яке тісно пов’язане з водопостачанням. На АЕС багато виробничого обладнання в буквальному сенсі експлуатується у воді. І воно теж проходить технічний контроль, ремонт. Тому не дивно, що водолази беруть безпосередню участь практично в кожному ремонті енергоблока.
Колектив водолазів невеликий — усього 8 осіб, але з багатою історією й традиціями.
Кожного разу, проходячи атестацію у Київській морській школі, тобто, підтверджуючи свою профпридатність, фахівці ознайомлюються з новинками водолазних справ.
Вони відповідають, без краплі перебільшення, за життя один одного, адже мова йде про занурення, виконання робіт під водою.
Кожен з працівників — професійний водолаз, відмінний працівник, обізнаний та відповідальний. Характерною їх рисою є взаємозамінність і командний підхід. Така робота неможлива без довіри й впевненості у правильності дій кожного.
Оставить комментарий