Події 19 жовтня — цей день в історії
19 жовтня відзнають такі свята:
День ракетно-артилерійських військ Вірменії.
В Перу сьогодні відзначають День Ліми.
У Вірменії День ракетно-артилерійських військ.
В Молдові сьогодні День юриста.
Православні: Денис, Фома, Іван, Макар.
Цікаві та видатні події, що увійшли в історію в цей день:
1097 На раді князів в Любечі під керівництвом Володимира Мономаха було узаконено розділення Русі на удільні князівства.
1812 році Наполеон зі своєю армією відступив з Москви.
1875 В доповіді на засіданні фізичного товариства при Петербурзькому університеті Д.І. Менделєєв висунув ідею аеростата з герметичною гондолою для дослідження висотних шарів атмосфери.
1918 — створена у Львові Українська Національна Рада проголосила утворення Української держави на українських етнічних землях у складі Австро-Угорщини.
1947 — почалося масове (близько 150 тис. осіб) вивезення українців на Сибір.
1956 в ході візиту до Варшави керівництво КПРС визнало особливий «польський шлях до соціалізму».
1961 — в Карлсруе (ФРН) суд (8-19 жовтня), виніс вирок агенту КГБ Сташинському, вбивці Ребета i Бандери, та визнав відповідальними за організацію вбивств уряд СРСР i ЦК КПРС.
1987 «Чорний понеділок» — колапс на всіх біржах світу. Найгірші біржові катаклізми цього сторіччя припадають на жовтень.
1998 році знаменитий американський боксер Майк Тайсон отримав назад свою боксерську ліцензію, якої він був позбавлений за рік до цього. Інцидент, за який Тайсон був покараний позбавленням ліцензії, стався під час бою 28 червня 1997 року в Лас-Вегасі. Під час поєдинку Майк Тайсон прокусив вухо своєму супернику Евандеру Холіфілду, за що і був покараний на цілий рік
2000 В Нью-Йорку відкрився філіал знаменитого музею Мадам Тюссо. Оздоба музею коштувала його творцям 50 мільйонів доларів. Нова експозиція складається з 200 воскових фігур.
В цей день народилися:
1854— Васильківський Сергій Іванович — художник
1862 Огюст Люм’єр (1862-10.4.1954), французький винахідник, старший з братів — творців кінематографа.
1898 — Гузь Петро Іванович — кобзар (1959).
1915 — Ігор Свєшніков, український археолог.
1916 — Жан Доссе, французький біолог, лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицини 1980 року.
1916 — Еміль Гілельс, радянський піаніст.
1919 Олександр Галич /Олександр Гінзбург/ (1919-15.12.1977), драматург, кіносценарист .
1926 — Гаврилишин Богдан Дмитрович, український економіст та громадський діяч.
1981 — Хейкі Ковалайнен, фінський автогонщик, пілот Формули-1.
А також сьогодні народилась мексиканська актриса, співачка і телеведуча — Вероніка Кастро.
Майбутня зірка народилася 19 жовтня 1952 року в Мехіко. На жаль, її дитинство зовсім не було таким безхмарним, як думають багато хто. Вона не спала на шовкових простирадлах! Мало того, що сім’я Вероніки була досить бідною, після розлучення батьків жити стало ще важче. Мама — Соккоро Кастро — на свою більш ніж скромну зарплату секретаря тягнула чотирьох дітей: у Веро два брати і сестра.
Довгі роки родина жила в невеликому будинку на вулиці Донато Герри, де, за словами Вероніки, залишилися її дитячі мрії. А вона завжди хотіла стати акторкою. Але грошей було так мало, що доводилося розраховувати тільки на диво.
Правда, дівчинка й сама була дивом. Ще в початковій школі вона брала участь у всіх фестивалях, де танцювала і читала вірші. Ученицею-то вона була не дуже старанною, але це не впливало на позначки. Багато часу Вероніка присвячувала спорту, особливо тенісу, весь час репетирувала балетні па, допомагала шукати костюми до шкільних спектаклів.
У 12-річному віці її вибрали Королевою Весни.
Недалеко від будинку, де проживало сімейство Кастро, збиралися представники різних політичних партій, тут продавалися газети, проходили мітинги. Одного разу Вероніка познайомилася з депутатом Луїсом Бартілоті, а через нього з Андресом Солером — дуже впливовим діячем кінематографа і керівником Театральній академії. Набравшись сміливості, дівчина звернулася до нього з проханням. «Я хотіла, щоб він став моїм хрещеним батьком. І попросила про послугу: дати мені стипендію», — згадує Вероніка. На іспиті Солер прийшов в захват. Вона отримала стипендію не тільки для себе, а й для сестри Беатріс.
Отже, вона стала вчитися. Однак треба було думати про те, як допомагати родині. У ті роки в Мексиці були дуже популярні фотоновелли — брошурки, де на кожній сторінці під фотографіями містилися написи з двох-трьох речень. Вероніка з радістю взялася за цю роботу, з дозволу мами, звичайно.
До речі, саме тоді вона і познайомилася зі своїм майбутнім партнером — Рохеліо Геррою, що зіграв Луїса Альберто в серіалі «Багаті теж плачуть».
Паралельно зі зйомками в фотоновеллах майбутня зірка продовжує шукати і інші можливості появи на публіці. У 16 років вона з’явилася оголеною на фотографіях в мексиканському журналі «Caballero». Її кар’єра різко змінилася після зйомок в телесеріалі «Багаті теж плачуть». Цей серіал став успішним в Латинській Америці, Іспанії, Франції, СРСР, Китаї і на Філіппінах. Два роки по тому вона зіграла головну роль в серіалі «Право на народження». У 1987 році її кар’єра ще раз зробила виток, коли вона зіграла головну роль в «Дикій Розі».
З 1990-х років вона веде різні шоу-програми.
Вона ніколи не виходила заміж, а її особисте життя завжди слугувало предметом для пліток і пересудів.
Оставить комментарий