Події 11 липня -цей день в історії
11 липня відзнають такі свята:
11 липня в усьому світі відзначається солодкий свято — Всесвітній день шоколаду Говорять, що тільки в це свято можна є необмежена кількість солодощів, і нічого вам за це не буде – ні зайвих калорій, ні проблем зі здоров’ям, повідомляє «Главком». Історія та традиції свята Ідея «подарувати» шоколаду свій день народилася у Франції в 1995 році. Спочатку, це був суто національне свято, але ідея так сподобалася ласунам по всьому світу, що він швидко придбав статус Світового. У цей день у багатьох країнах влаштовують свята і фестивалі, присвячені цьому ласощів, проводять конкурси на швидкісне поїдання шоколаду і дарують один одному шоколадні подарунки. А кондитерські фабрики часто готують до цього дня різноманітні фігурки і влаштовують ярмарки. Відвідувачам показують майстер-класи з виготовлення ласощів, а також розповідають про його користь і шкоду.
Православні: Герман, Іван, Сергій.
Цікаві та видатні події, що увійшли в історію в цей день:
1776 Капітан Кук відплив з Плімута в свою останню експедицію.
1897 Зроблено першу спробу дослідження Арктики за допомогою аеростата. Про долю дослідників нічого не було відомо до 6 серпня 1930, коли їхні тіла були знайдені на Білому острові (Земля Франца Іосифа).
1925 У Львові засновано Українське національно-демократичне об’єднання.
1933 В Женеві було ухвалено міжнародну конвенцію з контролю за наркотиками.
1940 Румунію виключено з Ліги Націй за співпрацю з фашистами.
1960 В Чехословаччині оголошено про перемогу соціалізму, країна була перейменована в Чехословацьку Соціалістичну Республіку.
В цей день народилися:
1876 Макс Жакоб, французький письменник і художник.
1935 Костянтин Єршов, актор, кінорежисер.
А також сьогодні народився італійський дизайнер модного одягу і аксесуарів, чільник дому моди свого імені – Джорджо Армані.
Джорджо Армані народився 11 липня 1934 року в італійському місті. Після закінчення школи в 1955 році вступив у медичний університет, але через два роки, розчарувавшись в медицині, кинув навчання. Потім пішла нетривала служба в армії, після якої Армані влаштувався працювати оформлювачем вітрин у найбільшому магазині Мілана. Через деякий час Армані був запрошений на посаду асистента дизайнера в компанію, яка займалася чоловічими колекціями для престижного Будинку моди. Там він пропрацював 6 років. У 1975 році разом з партнером, Армані випустив першу чоловічу лінію, а рік потому — аналогічну колекцію жіночого одягу. На початку 1980-х Армані відкрив для себе нове поле діяльності — створення одягу для кіно. За час своєї кар’єри Армані отримав кілька національних і міжнародних премій, включаючи Орден за заслуги перед Республікою, Премію кращого міжнародного дизайнера і Премію за професійні досягнення за лінію чоловічого одягу — обидві премії від Ради дизайнерів моди Америки.
Оставить комментарий